Reference

Empatická teta
Diana je empatická, spolehlivá, zodpovědná a hlavně veselá a zkušená "teta". Hlídá našeho skoro ročního syna a vše je naprosto bez problémů. Děti má velice ráda a je to vidět :) (Jana N.)

Velká spokojenost

S Dianou jsme velmi spokojeni. Náš syn Bertík si na ni brzy zvykl a vždy se usmívá, když se objeví ve dveřích. Je vidět, že Diana má zkušenosti s takto malými dětmi a rozumí jejich potřebám. Velmi dobře zvládá i živější děti, což je případ našeho syna. Dianu můžeme vřele doporučit všem rodičům hledajícím spolehlivou a zkušenou osobu, která se bude dítěti zodpovědně věnovat.  (Pavlina R.)

Veselá paní
Diana je velice veselá paní - s láskou se starala o naše dvě děti na plný úvazek. Mohu říct, že si tetu rychle děti oblíbí. Diana je zodpovědná, dochvilná a respektující "teta". S dětmi neměla žádný problém. Mohu ji všem doporučit! (Maria J.)

Láska na první pohled
Diana hlídala našeho chlapečka od jeho 10 měsíců. Byla to láska na první pohled. Náš syn se na ni usmíval od prvního dne kdy se setkali! Je veselá, přizpůsobivá a vždy pozitivně naladěná. Umí děti zaujmout, rozesemát, a to i v případech kdy je dítě mrzuté! (Zuzana K.)