Reference

Empatická teta
Diana je empatická, spolehlivá, zodpovědná a hlavně veselá a zkušená "teta". Hlídá našeho skoro ročního syna a vše je naprosto bez problémů. Děti má velice ráda a je to vidět :) (Jana N.)

Velká spokojenost

S Dianou jsme velmi spokojeni. Náš syn Bertík si na ni brzy zvykl a vždy se usmívá, když se objeví ve dveřích. Je vidět, že Diana má zkušenosti s takto malými dětmi a rozumí jejich potřebám. Velmi dobře zvládá i živější děti, což je případ našeho syna. Dianu můžeme vřele doporučit všem rodičům hledajícím spolehlivou a zkušenou osobu, která se bude dítěti zodpovědně věnovat.  (Pavlina R.)

Umí si poradit
Diana hlídá naší 19 měsíční holčičku již druhý měsíc. Hned jak se viděli, tak si padli do oka. Je veselá, ochotná a vždy pozitivně naladěná. S dětmi si umí poradit a dcerka se k ní ráda vrací (a zpravidla nechce pryč). (Jaroslav U.)

Znovu využijeme
Narychlo jsme sháněli hlídání a s paní Dianou nám vyhověla se vším pohlidala naše dvě dcery 4letou a roční s naprostým přehledem. Holky byly nadšené a my rovněž určitě využijeme znovu! Děkujeme! (Martin T.)

Veselá paní
Diana je velice veselá paní - s láskou se starala o naše dvě děti na plný úvazek. Mohu říct, že si tetu rychle děti oblíbí. Diana je zodpovědná, dochvilná a respektující "teta". S dětmi neměla žádný problém. Mohu ji všem doporučit! (Maria J.)

Láska na první pohled
Diana hlídala našeho chlapečka od jeho 10 měsíců. Byla to láska na první pohled. Náš syn se na ni usmíval od prvního dne kdy se setkali! Je veselá, přizpůsobivá a vždy pozitivně naladěná. Umí děti zaujmout, rozesemát, a to i v případech kdy je dítě mrzuté! (Zuzana K.)

Nejlepší zkušenosti
S Dianou máme jen ty nejlepší zkušenosti, hlídá pravidelně několikrát v týdnu naši skoro dvouletou dceru. Je velmi sympatická, ochotná vyjít vstříc, flexibilní a empatická. K dětem má individuální přístup a velmi dobře dokáže poznat, co každé dítě potřebuje. Jsme maximálně spokojeni.
(Kristýna M.)

Doporučuji všemi 10
Dianu doporučuji všemi 10! Hlídá moji rok a půl starou dceru, která si ji zamilovala. Při příjezdu k Dianě výská radostí a obvykle ani nechce domů. ( Veronika J.)